Wymarzony tort ślubny

Wymarzony tort ślubnyZ pewnością każda kobieta doskonale wie, jak będzie wyglądał dzień jej ślubu i wesela, już na wiele miesięcy wcześniej. W końcu marzą one o nim przez całe swoje życie, już od najmłodszych lat. Planowanie ślubu i uroczystości weselnej to oczywiście dużo frajdy i przyjemności, ale należy do tego podejść metodycznie i zaplanować wszystko, nawet najdrobniejsze szczegóły. Wtedy można bawić się na własnym weselu i zapomnieć o reszcie świata.

Jedną z rzeczy, które stanowią dla wielu gości wyznacznik dobrego wesela, jest oczywiście tort, który podawany jest zwyczajowo w okolicach północy, z oprawą świetlną i dźwiękową. Warto postarać się więc, aby wszyscy goście byli zachwyceni naszym tortem i zapamiętali go na długo. Doskonałym pomysłem jest zamówienie tortu z cukierni internetowej, jak na przykład e-torty.pl. dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i wybrać tort na spokojnie, w zaciszu własnego domu. Płatności również dokonuje się elektronicznie.

Dowóz tortu weselnego

Torty zamówione w ten sposób są dowożone przez kuriera o określonej porze dnia, pod wskazany mu adres. Najlepiej jest zadbać, aby to miejsce, w którym odbywać się ma przyjęcie weselne, samo skontaktowało się z cukiernią i ustaliło niezbędne szczegóły. Nie chcemy się przecież zajmować takimi kwestiami na kilka godzin przed samym ślubem.

Jak wyglądają torty weselne?

Kiedyś torty weselne wszystkie wyglądały dokładnie tak samo. Były to zazwyczaj jasne biszkopty z jasnym kremem i owocami, pokryte białym lukrem plastycznym i przyozdobione kilkoma kwiatami z cukru i czekolady. Niekiedy stawiano na nich również figurki państwa młodych. Dzisiaj odchodzi się już od tej tendencji. Torty mają być bowiem wesołe i zwracać na siebie uwagę. Młode pary decydują się więc często na opcje różnokolorowe i w geometryczne wzory. Wszystko to możliwe jest dzięki lukrom plastycznym, które można zabarwić na dowolny kolor tęczy. Zdarza się, że wybierane są również torty na indywidualne zamówienie, które przygotowywane są w specjalnych kształtach i mają nawiązywać do wspólnego hobby małżonków, lub ich zwyczajów.

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *